Ελισάβετ
Η Ελισάβετ έχει τελειώσει το τμήμα αισθητικής του ΙΕΚ Ακμή. Έχει παρακολουθήσει κατά την διάρκεια των σπουδών της πλήθος σεμιναρίων θεραπευτικής μάλαξης/massage. Έχει εργαστεί σε Spa μεγάλων ξενοδοχείο στην Μύκονο και στην Πάρο ως massage therapist.
Τα τελευταία δυο χρόνια εργάζεται σε μασάζ κατ’ οίκον στην Αττική.Είδη μασάζ: αθλητικό, χαλαρωτικό, deep tissue massage.
Μια συνέδρια μασέζ μαζί της θα σας καταπλήξει.